Dulkių siurblių gedimai

Dulkių siurblių gedimai gali pasirodyti staiga arba apie ateinančią nelaimę signalizuoti jau kurį laiką. Kokie dažniausiai pasitaikantys dulkių siurblių gedimai?

Vienas iš dažniausių dulkių siurblių gedimų yra siurbimo žarnos įtrūkimai. Tada siurbti tampa tikra kančia, nes lipni juosta dažnai negelbsti. Tai menka bėda, nes žarną už keliolika eurų galima pakeisti. Blogiau, jei išlūžo žarnos įstatymo mechanizmas.

Kitas gedimas – galvutės. Jos irgi parduodamos atskirai. Tiksliau ištisi galvučių rinkiniai, kurie yra daugiau ar mažiau universalūs. Jei siurblio variklis sugenda ir nebetraukia taip gerai, kaip anksčiau, taisyti įmanoma, tačiau ar verta – priklausytų nuo darbų ir detalių įkainių.

Jei siurbiant jaučiate elektros iškrovą, senojo siurblio nelieskite! Tai gali baigtis liūdnai, nes kažkur pažeista elektros instaliacija ir per siurblio korpusą teka elektros srovė. Čia padėti gali tik dulkių siurblių remonto meistrai.

Remontas reikalingas tokiu atveju, kai siurblys pradeda dūminti. Taip atsitikus – kuo greičiau išjunkite.

Tvarkymas reikalingas ir tokiu atveju, kai jis pradeda labai garsiai ūžti. Tai ne tik dirginimas Jūsų ausims, tačiau gali suponuoti ir rimtą techninę problemą.

Nėra normalu, kai siurbimo metu įranga labai kaista. Tokiu atveju reikalinga apžiūra.

Jeigu ekrane rodo klaidą – būtina specialisto konsultacija.

Duklių siurblių meistrai taip pat teigia, kad gana dažnai genda siurblio korpusas. Kas tai išduoda? Jis dažniausiai netinkamai užsidaro..

Jeigu tai yra šlapio valymo įranga – vanduo negali ne tik bėgti, tačiau ir lašėti.

Susidūrus su dulkių siurblių gedimais, kviečiame susisiekti konsultacijai. Paskambinkite!

Jūsų patogumui – esame pasiekiami 24/7 ⏲ Visos mūsų paslaugos